Volné pracovní místo  Programátor PLC - aplikační/okr. Mladá Boleslav

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Programátor PLC - aplikační/okr. Mladá Boleslav.

Co bude tvoje náplň práce:
  • analýza programu a jejich úprava
  • rozšiřování funkcionality stroje
  • tvorba programu
  • sestavování kódu a algoritmu práce stroje
  • vytváření části aplikací nebo jejich kombinací stavba větších celků
  • spolupráce na jejich ladění a testování
  • vytváření dokumentace, datových a objektových struktur a definici jejich vazeb
  • spolupráce na tvorbě uživatelského rozhraní
  • příprava podkladů a dokumentace pro koncové uživatele

Požadujeme

  • chuť rozvíjet se a učit nové věci,
  • nadšení pro programování a kreativitu,
  • SŠ nebo VŠ technického nebo IT směru,
  • analytické myšlení a logické uvažování,
  • znalost programování v Siemens řady S7 nebo novějších pomocí sw STEP7, TIA WinCC flexible (Distributed safety)
  • znalost programování průmyslových automatů nebo praktické znalosti v oboru vývoje PC aplikací
  • znalost MS SQL, UML (Enterprise Architect),
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič),
  • vyhláška č. 50/78 Sb., par. 6. (splňovat požadavky pro získání alespoň paragrafu 5),
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou

Co se můžeš naučit:
  • programování C/C++, Java, Python, HTML, CSS,
  • programováni průmyslových automatů,
  • práci s verzovacími systémy výhodou (GIT),
  • programování HMI WinCC, GE řad 90 a RX pomocí sw Machine Edition (Ladder, pointers, communication requests, QP, HMI GE Cimplicity, firmy GE),
  • normy o strojní bezpečnosti, řízení pohonů,
  • databázové systémy (MS SQL, Oracle),

Nabízíme

  • práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi
  • profesní růst, jak finanční, tak znalostní
  • četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13. mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.)

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Mladá Boleslav