Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR PLC/PRAHA/TAR

Lokalita Praha a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, společnost poskytující služby v oblasti výroby a montáže technologických celků, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Programátor PLC

Náplň práce:
  • tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC
  • oživování strojů při jejich výrobě a při instalaci u zákazníka
  • tvorba dokumentace k SW
  • externí a interní komunikace
  • servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních
  • zaškolení obsluhy strojního zařízení
  • technická podpora zákazníkům, případná realizace SW změn
  • práce v sídle firmy 70%, montáže a instalace u zákazníka 30%

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • prokazatelná zkušenost s programováním strojních zařízení (obor automatizace, elektro, senzorika, snímače apod.)
  • programování a znalost PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Beckhoff atd.)
  • AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, ideálně komunikace
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • zázemí stabilní technologické společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • závodní jídelnu v areálu

Termín nástupu: ihned/dohodou
Místo pracoviště: Praha 10

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 6312/PLC/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.