Volné pracovní místo  Programátor PLC/Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dopravním průmyslem, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Programátor PLC/Praha.

Náplň práce:
  • vývoj aplikačních SW a vizualizace
  • uvádění systému do provozu a zpracování dokumentace

Požadujeme

  • SŠ elektro
  • praxe na stejné nebo obdobné pozici
  • orientaci v oblasti vývoje aplikací na PLC systémech
  • analytické myšlení
  • výhodou je znalost: jazyka C, Git a safety aplikací

Nabízíme

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • partnerský přístup
  • flexibilní a otevřenou firemní kulturu - „volnost“
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • cafeteria
  • stravenky
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Praha