Volné pracovní místo  Programátor PLC / Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, který se specializuje na vývoj a konstrukci přístrojové techniky a na provozní technologie pro potravinářský a farmaceutický průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Programátor PLC / Praha

Náplň práce:
  • práce na mezinárodních projektech – pravidelné zahraniční cesty
  • programování řídicích systémů PLC Siemens nebo Rockwell včetně vizualizace
  • tvorba programu pro řídicí systém na základě elektrotechnického plánu
  • zprovoznění hotového a nainstalovaného zařízení přímo u zákazníka

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro
  • znalost programu Siemens nebo Rockwell
  • aktivní úroveň angličtiny
  • ochotu cestovat do zahraničí i mimo Evropu

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práci se špičkovými technologiemi
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity
  • pro mimopražské kandidáty možnost částečného home office

Nástup: dle dohody
Místo pracoviště: Praha 5

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujme, zašlete aktuální životopis a uveďte značku 2189/PLC/KOL.