Volné pracovní místo  Programátor PLC

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

společnost, která vyvíjí a vyrábí čisticí stroje a sítotisky pro elektronická zařízení, hledá kolegu Programátor PLC

Náplň práce:

Programování Siemens PLC řízení strojů, aplikace a testování.
Programování bezpečnostních jednotek SICK
Úzká spolupráce s oddělením mechanické a elektro-konstrukce
Uvádění SW do výroby a spolupráce s výrobou při oživování prototypů.
Samozřejmě nemůžeme opomenout úpravy stávajícího softwaru
Velmi často vycházíme našim zákazníkům vstříc a tak není neobvyklé, že budete vytvářet zákaznické úpravy softwaru na míru
Samozřejmostí je spolupráce se servisním oddělením na záručním i pozáručním servisu

Požadujeme

Požadujeme:

Hledáme kolegy, které baví jejich práce a chtějí se v ní rozvíjet
Rádi bychom, abyste byl schopný pracovat v týmu.
Kreativní přístup k řešení problému a nastalých situací.
SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
Samozřejmě, že juniorní lidi zaučíme, ale potřebujeme, abyste měl zkušenosti s řízením strojů pomocí PLC
Orientace v elektrotechnické dokumentaci
Angličtina pasivně, přeci jen je při četbě dokumentace potřeba
Pokud nemáte zkušenosti s prostředím Siemens Tiaportál, do prostředí rádi vás zaškolíme

Nabízíme

Předně pestrou práci v unikátním oboru a firmě s celosvětovou působností. Jsme lídři na trhu a to přináší velmi zajímavé výzvy
Získáte u nás komplexní přehled o produktu od návrhu až po instalaci a dostanete se k jednotlivým fázím výrobního cyklu. A pokud vás to chytne, máte možnost realizovat vlastní konstrukční myšlenky.
Možná to není největší z benefitů, ale my jsme přesvědčeni, že zázemí finančně stabilní společnosti, která má perspektivu růstu je důležitým faktorem pro váš další rozvoj.
Dobré platové ohodnocení plus roční odměny
20 dní dovolené + 5 dní sick days,
Firemní benefity (doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění, stravenky, celofiremní akce)
Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina)
Podporu v zaškolení a sebevzdělávání (kurzy, školení apod.)
Notebook i pro soukromé účely
Pracovní smlouva na plný úvazek
Po zapracování možnost pravidelných dlouhodobých Homeofficů
Účast na odborných výstavách (Ampér, Productronica, APEX, SMT Norimberk)
Účast na vybraných instalacích

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
okr. Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ skrze odpovědní formulář a uvádějte značku 49793

Vhodné pro

Absolventy.