Volné pracovní místo Programátor - průmyslová automatika

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
dohodou

Nabízíme vám příležitost stát se členem týmu specialistů ve společnosti působící v oblasti hydroenergetiky. Hledáme zkušeného uchazeče na pozici

Programátor – průmyslová automatika!

Hlavní náplň práce:
  • příprava technických podkladů a návrhy technického řešení
  • programování průmyslových automatů (především systém ABB)
  • spolupráce se členy projektového týmu
  • práce na projektech v tuzemsku i v zahraničí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s programováním a vývojem technologických řídicích systémů (především ABB, ale není podmínkou)
  • znalost programů PLC a SCADA (ideálně obou, ale není podmínkou)
  • osvědčení dle Vyhlášky 50/1978 Sb. – § 6 (nízké napětí)
  • aktivní znalost Aj slovem i písmem
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat
  • ŘP sk.B, aktivní řidič

Nabízíme

  • práce na zajímavých projektech s mezinárodním aspektem
  • příjemné pracovní prostředí
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • moderní kancelář v centru Prahy
  • flexibilní pracovní doba

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.