Volné pracovní místo  Programátor průmyslových robotů!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenosti s programováním a oživování průmyslových robotů? Hledáte stabilní práci přímo v Praze?<br/>
<br/>Využijte jedinečnou příležitost pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici:<br/>
<br/>Programátor průmyslových robotů!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Off-line a On-line programování robota</li>
<li> Základní parametrizace a kalibrace robota</li>
<li> Oživení a uvedení do provozu</li>
<li> Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby</li>
<li> Tvorba a rízení projektové dokumentace</li>
<li> Řízení projektu, koordinace týmu programátoru robotu a koordinace s programátory PLC</li>
<li> Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku</li>
<li> 2-3 roky praxe s programováním PLC systémů</li>
<li> znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme<ul>
<li> Roční výkonové prémie</li>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> Příspěvek zaměstnavatele na stravování</li>
<li> Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění</li>
<li> Notebook, případně mobilní telefon</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy</li>
<li> Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst</li>
</ul>