Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta výrobní společnost působící v oblasti průmyslu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
PLC programování /vývoj programu simulace implementace testování/
Vytváření dokumentace k programům.
Spolupráce v rámci programátorského týmu v ČR (cca 12 členů celosvětově 50 lidí)

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru/elektro automatizace programování/
Znalost a zkušenost s PLC-Siemens /Step7/
Znalost řídících systémů
Znalost sítí-Ethernet Profibus ProfiNet C/C++
Zakladní znalost problematiky frekvenčních měničů
AJ mírně pokročilá znalost
MS office a Auto CAD
Kreativní myšlení a organizační schopnosti

Nabízíme:
Možnost spolupodílet se na programování a oživování
technologických celků (jeřáby pokládkové systémy vrtné soupravy)
Zázemí nadnárodní společnosti
Práci v mladém kolektivu
Technický a osobnostní rozvoj
Možnost zdokonalit se v anglickém jazyce
Balíček benefitů /dovolená navíc závodní stravování životní pojištění/

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".