Volné pracovní místo  Programátor SCADA

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost poskytující komplexní řešení v oblasti technologií se sídlem na Praze 4, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor SCADA.

Náplň práce:
  • samostatnou programátorskou práci v prostředí CITECT SCADA (podobné jazyku PASCAL) dle zadání
  • součinnost při testování dílčích úkolů
  • součinnost při integraci dílčích úkolů do celku
  • tvorba dokumentace

Požadujeme

  • VŠ, popř. SŠ technického popř. matematického směru (zaměření na programování)
  • znalost principů algoritmizace úloh a programování
  • výbornou znalost alespoň jednoho programovacího jazyka
  • znalost tvorby dokumentace
  • AJ výhodou
  • alespoň 2 roky aktivní činnosti jako kodér / programátor
  • zkušenost práce v týmu kodérů / programátorů výhodou
  • analytické myšlení, pečlivost a vytrvalost
  • schopnost týmové práce
  • zvládat stres a práci pod tlakem

Nabízíme

  • zázemí zavedené dynamické společnosti
  • zajímavou práci ve zkušeném týmu techniků
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • příspěvek na stravování
  • po 2 letech důchodové pojištění, dodatková dovolená
  • další zaměstnanecké výhody

Plat: velmi dobré platové ohodnocení
Plný pracovní úvazek, případně též možnost spolupráce jako externí pracovník na smlouvu
Nástup: 09/2008 nebo dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".