Volné pracovní místo  Programátor se znalostí C#

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 16-10-191077. Jste profík v jazycích C# a T-SQL a znáte technologie ASP.NET a WPF?<br/>
<br/>Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat práci v profesionálním prostředí největší české společnosti poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti objektů. Společnost vyvíjí vlastní software, který je technologickou špičkou ve svém oboru.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>Programování v C# (ASP.NET a WPF), T-SQL a příležitostně v C++</li>
<li> Implementace komunikačních rozhraní na bázi TCP/IP, RS232</li>
<li> Práce na systému pro monitorování inteligentních budov</li>
<li> Samostatné řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy</li>
<li> Optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů</li>
<li> Vývoj automatických testů, evidence provedených testů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Znalost objektově orientovaných metod vývoje software</li>
<li> Znalost programovacích jazyků (C#, C++) a dotazovacích jazyků (T-SQL)</li>
<li> Znalost databázových systémů na bázi SQL (především Microsoft SQL Server, SQLite) </li>
<li> Znalost moderních technologií (ASP.NET MVC, WPF MVVM), znalost skriptovacích jazyků výhodou (LUA)</li>
</ul>
<br/>Vítané dovednosti: <ul>
<li> Znalost principů zabezpečovací techniky výhodou</li>
<li> Orientace v elektrotechnických schématech výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>Pružná pracovní doba </li>
<li>Příspěvek na stravování </li>
<li>Extra týden dovolené</li>
<li>Sportovní i kulturní akce</li>
</ul>...a jiné!

Vhodné pro

Absolventy.