Volné pracovní místo  Programátor - vývojový pracovník

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Největší společnost na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti hledá do svého týmu nové kolegy pro svou pobočku v Brně, kde sídlí vlastní divize výroby a vývoje těch nejmodernějších zabezpečovacích technologií na trhu. K těm patří zejména DPPC Latis a integrovaný systém EKV a PZTS ASSET.

Popis pozice

Programování v C#, C/C++…
Implementace komunikačních rozhraní na bázi TCP/IP, RS232
Práce na systému pro monitorování inteligentních budov
Samostatné řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy
Optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů
Testování produktů, evidence provedených testů

Požadujeme

Vzdělání se zaměřením na IT (minimálně dokončený bakalářský stupeň, výjimečně student VŠ - v případě nadaného uchazeče)
Znalost objektově orientovaných metod vývoje software
Znalost databázových systémů SQL (především T-SQL, SQLite)
Dobrá znalost C#, .NET Core 2.2, HTML, CSS, TypeScript, Vue.js, Vuex, Bootstrap
Znalost moderních technologií (XML, .NET, UML ...) a základních skriptovacích jazyků
Zkušenost s vývojem MVVM aplikací výhodou
Zkušenost s komponentami DevExpress výhodou
Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
Znalost principů zabezpečovací techniky výhodou
Znalost pokročilých komunikačních standardů výhodou (BACnet, ModBus, OPC, ...)
Angličtina výhodou
Orientace v elektrotechnických schématech výhodou

Nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení
Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
Zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
Účast na školeních a odborných seminářích
Flexibilní pracovní doba, možnost home office
V případě HPP pak benefity jako stravenky, 5 týdnů dovolené,multi-sport karta apod.
Pohodový kolektiv, práce v centru Brna s dobrou dopravní dostupností
HPP i částečný úvazek (vhodné i pro studetny, kteří dokončují studium)

Vhodné pro

Absolventy.