Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  Programátor/technolog CNC strojů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte zkušenosti jako programátor nebo technolog CNC strojů? Jste týmový hráč a rád byste pracoval na vedoucí pozici?
Pak hledáme právě Vás!!

Česká společnost, která působí v oblasti CNC obrábění, hledá do svého týmu zkušeného člověka na pozici:

Programátor/technolog CNC strojů

Náplň práce:

  • vedení týmu lidí (3 – 8)
  • zavedení nové výroby
  • řešení technologických postupů na základě výkresové dokumentace
  • zvolení a objednání nejvhodnějších technických nástrojů
  • vytváření cenových nabídek

Požadujeme

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ve strojírenství
  • zkušenosti s programováním CNC strojů a zaváděním nových výrobních postupů
  • znalost výkresové dokumentace
  • logické myšlení a smysl pro organizaci

Nabízíme

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize z obratu)
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou
  • bezúročné půjčky
  • benefity na Vánoce

Místo výkonu práce: Přerovsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás