Volné pracovní místo Programátor/technolog CNC strojů

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Přerovsko
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Máte zkušenosti jako programátor nebo technolog CNC strojů? Jste týmový hráč a rád byste pracoval na vedoucí pozici?
Pak hledáme právě Vás!!

Česká společnost, která působí v oblasti CNC obrábění, hledá do svého týmu zkušeného člověka na pozici:

Programátor/techno­log CNC strojů

Náplň práce:

  • vedení týmu lidí (3 – 8)
  • zavedení nové výroby
  • řešení technologických postupů na základě výkresové dokumentace
  • zvolení a objednání nejvhodnějších technických nástrojů
  • vytváření cenových nabídek

Požadujeme

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ve strojírenství
  • zkušenosti s programováním CNC strojů a zaváděním nových výrobních postupů
  • znalost výkresové dokumentace
  • logické myšlení a smysl pro organizaci

Nabízíme

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize z obratu)
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou
  • bezúročné půjčky
  • benefity na Vánoce

Místo výkonu práce: Přerovsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.