Volné pracovní místo  PROJECT / ENGINEERING MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-211677. Chceš být součástí společnosti, která si své lidi do týmu velmi pečlivě vybírá, záleží ji na svých zaměstnancích a dokáže je také náležitě ocenit? <br/>Máte zkušenosti s řízením týmu inženýrů konstrukce, prací na projektech zejména v oblasti strojírenstí, výbornou znalost AJ a technický background? Jste vůdčí osobnost, dokážete si vybudovat přirozenou autoritu, motivovat tým a zároveň máte určitou dávku empatie? Pokud toto všechno splňuješ a chceš pracovat pro společnosti, které patří ke světové špičce ve svém oboru, dej nám o sobě co nejdříve vědět. Hledáme novou posilu na pozici PROJECT / ENGINEERING MANAGER.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> standardizace postupů práce</li>
<li> vedení týmu konstruktérů</li>
<li> velmi úzká spolupráce s projektovým týmem, výrobou, oddělením technologie</li>
<li> dohled nad probíhajícími projekty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oblasti strojírenství nebo jiného technického oboru</li>
<li> minimálně 10 let na obdobné vedoucí pozici ve strojírenské společnosti</li>
<li> velice silný leadership</li>
<li> výborná znalost AJ</li>
<li> silné organizační schopnosti</li>
<li> proaktivní přístup k práci, zdravý rozum a kreativní myšlení</li>
<li> ochota cestovat - krátkodobé služební cesty</li>
<li> technický bacground je samozřejmostí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13 plat </li>
<li> stravenky</li>
<li> 25 dnů dovolené v závislosti na délce prac.poměru</li>
<li> důchodové a životní pojištění</li>
<li> benefity ve formě sportovního vyžití </li>
<li> jazykové kurzy </li>
</ul>vzdělání v oboru