Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  PROJECT MANAGER (30-45.000,- Kč)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Hledáte uplatnění ve Zlínském kraji jako PROJECT MANAGER? Máte za sebou praxi s řízením projektů a ovládáte komunikativně anglický jazyk? Pak je tato pozice určena právě Vám.

Úspěšná výrobní společnost se sídlem ve Zlínském kraji hledá pro své projekty nového kolegu na pozici:

PROJECT MANAGER (30-45.000,- Kč)

Náplň práce:

  • řízení a koordinace zakázek
  • zodpovědnost za vedení menšího týmu
  • vyjednávání se zákazníky i ze zahraničí
  • spolupráce s výrobním oddělením, s oddělením konstrukce
  • řešení technických požadavků klienta, prezentace projektů
  • „styčný důstojník“ mezi klientem a společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • AJ – pokročilá úroveň slovem i písmem, další jazyk velkou výhodou
  • velmi dobré technické znalosti
  • výborné komunikativní dovednosti, orientace na zákazníky
  • odolnost vůči stresu, energická osobnost, týmový hráč

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení s bonusy
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a další benefity

Místo výkonu práce: Zlínský kraj

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás