Volné pracovní místo  Project manager - Import

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost působící na trhu již od roku 1992, hledáme kandidáty na pozici: Project manager - Import

Náplň práce:
  • řízení vztahů s okruhem vybraných klientů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • příprava nabídek produktů společnosti
  • samostatné jednání s klienty
  • příprava podkladů smluvní dokumentace
  • sledování realizace jednotlivých projektů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (obchodní řetězce, hypermarkety) podmínkou
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem + písmem)
  • obchodní duch, dravost
  • flexibilita
  • sebeorganizovanost
  • schopnost práce pod tlakem
  • schopnost práce v týmu
  • velmi dobré analytické myšlení
  • negociační schopnosti, komunikativnost
  • příjemné vystupování
  • práce s PC v prostředí MS Office (výhodou znalost systému Navision)
  • časová nezávislost, ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe na obchodní pozici v oblasti Non Food výhodou (domácí potřeby, textil, nářadí, nábytek)

Nabízíme

  • dynamická práce v rodinném prostředí v týmu mladých lidí
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • stravenky
  • naturální požitky
  • mobilní telefon
  • služební vůz

Plat: 40 - 80 000,- Kč
Nástup: ihned nebo dle dohody
Pracoviště: Jirny u Prahy

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".