Volné pracovní místo  Project Manager Junior VÝBORNÁ PŘÍLEŽITOST I PRO ABSOLVENTY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

  • Na úvodu celková administrativní, technická a obchodní činnost spojená s rozvojem aktivit společnosti, následně bude osoba zastávat pozici Project Managera
  • Podíl na zastoupení společnosti v jednání se státní správou
  • Součinnost na akvizicích klientů z řad privátních i státních subjektů
  • Následná péče o klienty a jejich projekty, celkové řízení rozsahu kvality a nákladů projektů
  • Podíl na získávání povolení potřebných k realizaci projektů
  • Reporting vedení společnosti do zahraničí

Požadujeme

  • Aktivní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • SŠ/VŠ V OBORU ELEKTROTECHNIKA, ENVIRONMENT, STAVEBNICTVÍ NEBO V JINÉM OBDOBNÉM OBORU SPOJENÉM S OBNOVITELNÝMI ZDROJI
  • Výhodou praxe na obdobné pozici 1- 3 roky
  • Vhodné také pro absolventy, kteří během svého studia získali hluboké znalosti z oboru
  • Obchodní duch – výhodou zkušenosti s akviziční činností
  • Komunikační a analytické schopnosti
  • Vítána praxe v jednání se státní správou
  • Velmi dobrá technická představivost
  • Přirozené vystupování
  • Znalost oboru a současné situace na trhu
  • Osoba s bydlištěm v Brně a okolí
  • Výborná znalost MS Office
  • Sales starter
  • Flexibilita
  • Ochota a schopnost pracovat samostatně
  • Sebekontrola a sebemotivace
  • Skromnost
  • Racionální uvažování
  • Diplomacie
  • Loajalita
  • Důvěryhodnost
  • Profesionalita

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Různorodá pracovní náplň
  • Odpovídající pracovní ohodnocení
  • Pracovní růst

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".