Volné pracovní místo  Project manager (oblast Armády + Policie ČR)

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Máte praxi v projektovém managentu a k tomu i technické vzdělání? SPLŇUJETE BOD Č. 1 !
Komunikujete bezproblémově anglicky? SPLŇUJETE BOD Č. 2 !
Zajímá Vás oblast elektronického boje, armády či policie? SPLŇUJETE BOD Č. 3 !

Náplň práce:
  • řízení projektu v oblasti elektronického boje (SW projekty především pro Armádu nebo i Policii ČR)
  • kompletní zpracování projektu, kde se bude jednat o projektový plán, rozpočet, sestavení milníků a dotažení projektu do žádoucího stavu
  • komunikace s osobami související s projektem
  • průběžné vyjednávání o cílech projektu a potřebách zákazníků (interních i externích)
  • spolupráce s mezinárodním týmem odborníků a efektivní komunikace v rámci projektu
  • vedení projektu dle funkčních metodik
  • využívání moderních nástrojů řízení a zvyšování vlastní kvalifikace PM

Požadujeme

  • ideálně VŠ vzdělání v technickém oboru (nejlépe elektrotechnika)
  • praxe v projektovém managementu min. 2 roky
  • znalost principů projektového řízení (ITIL výhodou / popř. PRINC2)
  • schopnost řešit problémy, umět rozhodovat a mít analytické a organizační dovednosti
  • jazyk:aktivní znalost anglického jazyka (komunikativní)

Nabízíme

  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • cílovou odměnu po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • skvělý kolektiv, neformální a přátelské pracovní prostředí
  • komfortní a ergonomické vybavení pracovního místa
  • možnost dalšího studia (jazykové a odborné kurzy, Ph.D., ...)
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • relaxační zóna, životní pojištění, penzijní připojištění
  • sick days
  • firemní parkoviště pro soukromé vozidla
  • lokalita: Brno

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Project manager (oblast Armády + Policie ČR)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Čechová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Project manager (oblast Armády + Policie ČR)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.