Volné pracovní místo  Project Manager - oblast real-estate (byty)

Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Máte zkušenosti v developmentu v oblasti nemovitostí a realitních projektů (bytů)? Znáte lokální real-estate trh? Chcete pracovat ve společnosti, která dynamicky roste nejen na tuzemském trhu? Pak hledáme právě Vás!

Česká úspěšná společnost rodinného typu hledá silnou osobnost na pozici

PROJECT MANAGER - oblast real-estate (byty)

Jaká bude Vaše náplň práce?
  • vedení projektů od A do Z
  • koordinace veškerých záležitostí s tím spojených
  • komunikace napříč společností i s externími partnery

Jaký by měl být Váš profil?
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici alespoň 2 roky
  • preciznost, flexibilita, technické myšlení
  • vysoké pracovní nasazení
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co Vám nabízíme?
  • zázemí české společnosti s rodinnou atmosférou
  • finanční ohodnocení odpovídající vašim výsledkům
  • 5 týdnů dovolené
  • služební vůz k soukromým účelům + notebook + mobil
  • flexibilní pracovní doba