Volné pracovní místo  PROJEKTANT / KONSTRUKTÉR ocelových konstrukcí, ref. č. B-011

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro svého klienta, významnou českou společnost zabývající se projekční činností, hledáme vhodné uchazeče a uchazečky na pozici

Projektant / konstruktér ocelových konstrukcí v programu TEKLA

Pracovní náplň:
  • tvorba výkresové dokumentace ocelových konstrukcí v programu TEKLA

Termín nástupu: únor 2015
Nástupní plat: 25.000 - 35.000,- Kč dle praxe

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru (stavebnictví nebo strojírenství)
  • praxe na obdobné pozici vítaná
  • znalost angličtiny výhodou
  • nutná znalost konstrukčních programů (AUTOCAD, apod.)
  • vhodné i pro šikovné VŠ absolventy, kteří se věnovali práci v CAD programech již při studiu

Nabízíme

  • práce pro zahraničního partnera
  • po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.