Volné pracovní místo  Projektant elektro/Praha

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektant elektro/Praha.

Náplň práce:
  • tvorba technické elektro dokumentace
  • komunikace s projektovými manažery
  • podílení se na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro nabídky a kalkulace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zamřením na elektrotechniku - silnoproud
  • znalost oboru procesu automatizace - výhodou
  • znalost jednoho z jazyků - NJ, AJ, FJ nebo RJ na úrovni práce s technickou dokumentaci
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §10
  • znalost některého z CAE systémů (používám ESCAD)
  • alespoň základní zkušenost v oblasti dimenzování transformátorů, ochranných prvků, kabelů, zkratových výpočtů
  • řidičský průkaz sk. B
  • zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • partnerský přístup
  • flexibilní a otevřenou firemní kulturu - „volnost“
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • cafeteria
  • stravenky
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo pracoviště:
Praha , služební cesty v rámci ČR i zahraničí