Volné pracovní místo  PROJEKTANT ELEKTRO/PLZEŇ/VAC

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

  • návrh a umístění uzlů a komponent výzbroje elektrobusů na konstrukční a projekční úrovni
  • zpracování zkušebních předpisů pro informační systémy pro cestující na vozidlech
  • tvorba zkušebních předpisů pro pneumatické a hydraulické systémy
  • příprava zkušebních předpisů pro klimatizace a vytápění
  • tvorba návodů na zkoušení a obsluhu
  • spolupráce s oddělením Technologie, Výroby a Nákupu
  • definice vhodných typů subdodávek
  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • výhledově projektování nových vozidel, zpracování technické části obchodní nabídky elektromobilů a elektromobilních systémů

Požadujeme

  • VŠ elektro, nejlépe el. pohony, konstrukce vozidel
  • znalost v oblasti strojní i elektro konstrukce
  • základy konstruování v 2D a 3D systémech (AutoCAD, Catia V5)
  • uživatelská znalost MS Office
  • AJ slovem i písmem
  • samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost a smysl pro detail

Nabízíme

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • dobré platové ohodnocení
  • dlouhodobá zakázková náplň
  • know-how společnosti působící na světovém trhu
  • velmi dobrá příležitost pro osobní rozvoj a kariérový růst
  • motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod

Benefity:
Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost v oblasti dopravního strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO/PLZEŇ/VAC

Termín nástupu: ihned, příp. dohodou
Místo pracoviště: Plzeň

V případě zájmu zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v ČJ na e-mail a uvádějte značku 24120/PROJ/VAC.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.