Volné pracovní místo  Projektant junior v telekomunikacích

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:
Hledáme do našeho mladého kolektivu pečlivého a technicky nadaného projektanta s aktivní znalostí grafického programu AutoCAD, který se bude starat o zpracování projektové dokumentace optických tras, projednávat technická řešení a postupy projektů.
Součástí pracovní náplně bude zajišťování obhlídek základnových stanic pro přípravu a návrh konkrétních řešení. Práce bude prováděna pod dohledem zkušených a kvalifikovaných pracovníků po dobu zaškolení.

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
SŠ s maturitou/VOŠ/VŠ (Vzdělání ideálně zaměřené na informační technologie či elektro).
Znalost práce v grafickém programu AutoCAD či podobných programech (MicroStation, PowerDraft).
Znalost navrhování jednoho z oborů: optické sítě, elektro výkresů, průmyslové technologie.
Znalost práce na PC, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, se schopností samostatně řešit úkoly.

Komunikativnost s příjemným vystupováním.
Přesnost a smysl pro systematickou práci.
Trestně bezúhonný.
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
Hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci se zájmem o tento obor.

Výhodou bude, pokud budete mít znalosti:
Technologií používaných při výstavě optických sítí.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
Nabízíme stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy.
Zaškolení kvalifikovanými pracovníky.
Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka.
Pravidelný růst platu, Vánoční prémie.
Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností.
Služební telefon včetně neomezeného volání, notebook, po zapracování možnost služebního auta.
Sick day, dovolená dle potřeby, 5 týdnů dovolené.
Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme ;)

Jiná sdělení

Chcete využít své dovednosti a zároveň se učit novým věcem? Přidejte se do našeho týmu :)

Prosíme o zasílání životopisu i s motivačním dopisem, abychom se dozvěděli, jaký skutečně jste, jaká je Vaše motivace a mohli poznat Vaše přednosti.

Přidej se k nám, telekomunikace nás baví!