Volné pracovní místo  PROJEKTANT/KA MOSTŮ A INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Začínáte s projektováním, nebo už jste v oboru nějaký ten pátek a cítíte, že je čas na změnu? Hledáme novou posilu na pozici Projektant/ka mostů a inženýrských konstrukcí.

Co Vás čeká?
  • zpracování projektové dokumentace mostních a inženýrských konstrukcí ve všech stupních, od studie po realizační projektovou dokumentaci
  • statické výpočty
  • účast na jednáních s investory, úřady a ostatními účastníky výstavby

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ/VŠ vzdělání odpovídajícího oboru
  • znalost práce na PC, zejména v CAD systémech
  • chuť pracovat v týmu i samostatně, zodpovědnost, svědomitost, samostatnost

Výhoda, že máte/známe:
  • doložitelná praxe v oboru
  • autorizace dle zákona č. 360/1992 Sb., ve znění pozdějších předpisů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost oborového software, jako Geo, IDEA StatiCa, Midas Civil

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • možnost podílet se na významných dopravních stavbách, např. metro D
  • hrazená účast na vybraných seminářích, konferencích
  • zajímavá práce při řešení velkých inženýrských a infrastrukturních staveb
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • pružná pracovní doba
  • roční bonusy ke mzdě
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní notebook
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • teambuildingové akce
  • možnost stravování přímo v budově
  • kávu zdarma
  • využití služebních vozidel i pro soukromé účely
  • výhodná dostupnost kanceláří (blízkost vlaku, tramvaje i autobusu, parkování soukromého vozu na podnikovém parkovišti, kolárna)

Jiná sdělení

Jsme projektová, průzkumná a konzultační společnost s více než padesátiletou tradicí. Jsme velký tým odborníků řady profesí, kterému nechybí zaujetí pro věc ani nadhled. Pracujeme napříč generacemi.

Máte zájem o nabídku PROJEKTANT/KA MOSTŮ A INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROJEKTANT/KA MOSTŮ A INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.