Volné pracovní místo  Projektant/ka

Lokalita Benešov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho klienta, elektromontážní firmu, která má významné postavení v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí, hledáme vhodné uchazeče na pozici Projektant/ka.

Vaším úkolem bude:
zpracování všech stupňů projektové dokumentace (NN/VN/VVN)
projektování energetických staveb (např. kabelového vedení, transformačních stanic apod.)
koordinace s dalšími návaznými projekty+
odpovědnost za kvalitu zpracovaných projektů
měsíční reporty rozpracovanosti a plnění (za jednotlivé projekty)

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít, co od Vás očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro – není podmínkou
výhodou:
znalost problematiky energetických liniových staveb (venkovní i kabelová vedení, trafostanice, …)
znalost rozpočtovacích SW (KROS, …)
zkušenosti se zpracováním a vedením projektové dokumentace
zkušenosti s aktivním projektováním minimálně 3 roky – zpracování projektové dokumentace (NN/VN/VVN), projektování kabelového vedení, transformačních stanic, atd.

Co očekáváme:
profesionalitu, výborné organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a loajalitu
schopnost jednat efektivně a přímočaře „tah na branku“
komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů
týmového ducha
aktivní přístup, pozitivní a rozvojové myšlení
ochotu a příjemné vystupování
zájem se stále rozvíjet a učit se novým věcem
znalost MS Office, MicroStation nebo AutoCAD případně zaučíme
aktivní řidič skupiny B

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
zaučení
tým lidí, na které se můžeš vždy spolehnout
zázemí stabilní rodinné firmy
velmi dobré finanční ohodnocení
25 dní dovolené
příspěvek na dovolenou
volné vstupy na sport a kulturu
školení/rozvoj a kariérní posun
příspěvek na penzijní spoření
společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Jiná sdělení

Nástup: dle dohody

Máte zájem o nabídku Projektant/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Hu z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.