Volné pracovní místo  PROJEKTANT/ MANAŽER ZAKÁZEK

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Rodinná společnost s 25-letou tradicí hledá PROJEKTANTA/ MANAŽERA ZAKÁZEK. Společnost si zakládá na kvalitě řemesla, hledá proto do svého jádra člověka, kterého by práce naplňovala. Jestliže se vyznáte ve vzduchotechnice a klimatizacích, baví Vás organizování činností, projektování a práce na komplexních různorodých úkolech, mohla by tato pozice pro Vás být to pravé.

Co bude Vaším úkolem:
  • tvorba projektové dokumentace zakázek, určení ceny projektu
  • zabezpečení subdodávek dílčích částí projektu
  • řízení činností na stavbě včetně technologických postupů a harmonogramu práce, organizace práce na stavbě a subdodávek, nákup materiálu
  • přebírání stavby na začátku realizace, od subdodavatelů a předávání zakázky
  • příležitostné vyhledávání obchodních příležitostí u zákazníků

Požadujeme

Aby se Vám na pozici dobře vedlo, budete potřebovat:
  • VŠ vzdělání v oboru stavebnictví nebo strojírenství, zaměření na TZB
  • výborné zkušenosti s AutoCADem
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • AJ výhodou

Nabízíme

Co Vám společnost nabízí:
  • HPP na dobu neurčitou
  • mzdu dle výkonu: fixní složka 20 000,- + osobní ohodnocení 15 000,- + prémie za projekty
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění, Flexi pass, sick days, stravenky/stravné
  • počítač, mobil
  • možnost kariérního růstu
  • pracoviště: BRNO
  • nástup: možný ihned

Jiná sdělení

Jestliže při čtení souhlasně přikyvujete hlavou, pošlete nám svůj životopis a my se Vám brzy ozveme.