Volné pracovní místo  PROJEKTANT SILNIČNÍCH STAVEB, ref. č.: B. 192A

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, inženýrskou kancelář zabývající se projektováním mostů a dopravních staveb, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

PROJEKTANT SILNIČNÍCH STAVEB

Náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace pro jednotlivé zakázky
  • komunikace s klientem

Pracoviště: Brno, nebo Ostrava

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • výborná znalost programu AutoCAD a RoadPAC
  • znalosti v oblasti navrhování dopravních staveb
  • znalost cizích jazyků výhodou
  • dynamičnost, flexibilita a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.