Volné pracovní místo  PROJEKTANT (SOLÁRNÍ PANELY)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do rostoucího startupu hledáme projektanta s elektro či/a stavebním vzděláním (stačí SŠ), kterého by zajímala oblast solárních technologií. Výhodou je znalost AutoCAD a zkušenosti z oblasti projektování ve stavařině či elektrotechnice. Vhodné pro absolventy!

CO BUDETE DĚLAT?
Projektovat umístění solárních technologií převážně na RD, objektech
Komunikace se zákazníkem, projektovým manažerem zakázek, zkušenými projektanty
Navrhovat technická řešení
Vzdělávat se v oblasti solárních technologií, statice, stavebním zákoně
Komunikace se statikem a dalšími odborníky

Nabízíme

Zázemí malé dynamické společnosti
Pohodový kolektiv, neformální atmosféra
Zajímavé finanční ohodnocení, odměny
Profesní rozvoj nejen v oblasti solárních technologií
Možnost částečného home office
Flexibilní pracovní doba
Šanci k seberealizaci a růstu
Místo výkonu práce: region Moravské Budějovice