O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Stavebně technická společnost se zahraniční matkou, která se pohybuje v oblasti pozemního stavitelství, stavebních technologií, betonových konstrukcí a poskytuje projekční servis včetně technického poradenství k dané problematice, hledá pro pracoviště v Praze juniorního nebo seniorního kandidáta/kandidátku na pozici:

PROJEKTANT STAVAŘ _ junior/senior_stavební konstrukce

Budete součástí projekčního týmu ve firmě s velmi dobrým postavením na trhu ve svém oboru.
Konkrétní náplň:

zpracování prováděcí projektové dokumentace
zpracování technické dokumentace
podpora realizace na stavbách/technický dozor
poradenství
komunikace s klienty o zadání
zpracování technických podkladů pro nabídky

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání stavební nebo jiné technické¨
zaměření na pozemní stavitelství
projektování v AutoCadu (junior/senior)
čtení stavebně technické dokumentace
znalost MS Office
jazyková výbava výhodou

Nabízíme

práce pro seriózní firmu a dobrou značku
zajímavá mzda + 13.plat
týden dovolené navíc

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku PROJEKTANT STAVAŘ _ junior/senior_stavební konstrukce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
PhDr. Daniela Čajánková z Stimul - personální poradenství

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROJEKTANT STAVAŘ _ junior/senior_stavební konstrukce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.