Volné pracovní místo  Projektant tepelné techniky

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektant tepelné techniky.

Co vás čeká
vypracování projektů pro vytápění
  • orientace ve stavebních podkladech
  • návrhy tras a rozvodů
  • dimenzování koncových elementů

týmová práce a spolupráce v oblasti poskytování poradenství
  • externím projektantům
  • smluvním montážním a servisním firmám
  • uživatelům výrobků

interně pak spolupráce a poradenství s
  • obchodně-technickými zástupci a techniky tepelných čerpadel

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v oboru TZB
  • uživatelská znalost AutoCADu
Výhodou bude znalost problematiky tepelných čerpadel, rekuperací a solárních systémů

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti s tradicí
  • zajímavou práci s nejnovějšími technologiemi
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v týmu odborně vzdělaných spolupracovníků
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • roční bonus závislý na hospodaření firmy
  • profesní růst v oboru
  • technické zaškolení
  • kurzy AJ na pracovišti v pracovní době
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • 3 Sick Day
  • příspěvek na penzi
  • zvýhodněnou sazbu mobilního operátora pro rodinné příslušníky
  • stravenky v hodnotě 130Kč/den, plně hrazeno zaměstnavatelem
  • společná setkávání zaměstnanců
  • firemní bezúročnou půjčku pro bytové účely
  • zaměstnaneckou slevu na výrobky
  • možnost home office
  • HPP nebo IČO

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.