Volné pracovní místo  PROJEKTANT VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • tvorba projektů tepelné techniky, parní techniky, chladící techniky a rozvodů ve všech stupních projektu - od projektů pro stavební povolení po projekty pro provádění stavby (napojení na zdroj tepla, návrh zdroje chladu, napojení VZT jednotek, napojení technologických spotřebičů ...)
  • úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby
  • spolupráce při dodávání a při uvádění do provozu

Požadujeme

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • praxe v projekční činnosti výhodou, případně i absolvent
  • znalost práce s AutoCAD
  • schopnost týmové spolupráce
  • trvalé vzdělávání a osobní růst

Nabízíme

Nabízíme:

  • jazykové kurzy v sídle společnosti (angličtina, ruština)
  • profesní kurzy dle vlastního výběru
  • účast na projektování moderních farmaceutických provozů, seznámení se s nejmodernějšími procesy, systémy, zařízeními
  • firemní benefity (sick days, mobilní telefon, notebook)
  • flexibilní pracovní doba

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail a uvádějte značku 20147/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pro našeho klienta, společnost zabývající se projekty pro farmaceutický průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Projektant vytápění, chlazení