Volné pracovní místo  Projektový asistent (M/Ž) - zajímavý plat, flexibilní pracovní doba, stravenkový paušál

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 43 000 Kč / měsíc

Hledáme motivovaného jedince na pozici asistenta projektového vedoucího, který se připojí k našemu týmu ve stavební společnost s mezinárodní působností a bude hrát klíčovou roli v úspěšném průběhu našich stavebních projektů!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výuka německého jazyka
  • Odborná školení a vzdělávání
  • Teambuilding
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích
  • Jistota u stabilní mezinárodní stavební společnosti

Co budete dělat?

  • Spolupráce na koordinaci stavby a materiálovém zajištění
  • Tvorba změnových listů (kalkulace, tvorba výkazů výměr)
  • Zpracování harmonogramů, zjišťovacích protokolů a fakturací
  • Komunikace s investorem, TDI, projektanty a statiky
  • Spolupráce při výběru subdodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost a loajálnost

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis. Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který formuje budoucnost stavebnictví. Společně můžeme dosáhnout excelentních výsledků a přinést inovace do našeho odvětví!