Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ INŽENÝR - ELEKTRO - ZAJÍMAVÉ BENEFITY + HOME OFFICE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-226489. HLEDÁME PROJEKTOVÉ INŽENÝRY - OBLAST ELEKTRO - AUTOMATIZACE - S ANGLICKÝM JAZYKEM A VZDĚLÁNÍM V OBLASTI ELEKTRO SE ZÁJMEM O PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ<br/>
<br/>! Zkušenosti s projektovým řízením jsou výhodou - nikoliv podmínkou !<br/>
<br/>Atraktivní mzdového ohodnocení, flexibilní pracovní doba, kariérní růst jsou jen výčtem z dlouhé řady benefitů, které poskytujeme na pozici "PROJEKTOVÝ INŽENÝR - ELEKTRO - ZAJÍMAVÉ BENEFITY + HOME OFFICE". Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala - ozvěte se nám!<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> projektové řízení</li>
<li> návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů</li>
<li> tvorba funkčních popisů a programování SW aplikací</li>
<li> návrh hardware pro realizaci automatizačních systémů</li>
<li> provádění akceptačních testů (FAT)</li>
<li> uvádění zařízení do provozu u zákazníka</li>
<li> aktivní práce v rámci celého projektového týmu</li>
<li> vytváření technické dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektro</li>
<li> anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (min.B1/B2) - komunikace se zahraničními klienty</li>
<li> praxe či znalosti z oblasti automatizace / elektro (PLC, pohony, řídící systémy, projekce) </li>
<li> ochota pracovat v mezinárodním prostředí - komunikace v anglickém jazyce</li>
<li> ochota pracovat samostatně</li>
<li> ochota občasného cestování do zahraničí</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> zkušenosti s projektovým řízením</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> možnost práce na home office </li>
<li> mobilní telefon + notebook</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> praktické využití anglického jazyka v praxi</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> moderní jazykové kurzy</li>
<li> školení a profesní vzdělávání</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na životní pojištění</li>
<li> odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)</li>
<li> práce s moderními technologiemi</li>
<li> firemní akce (team building)</li>
<li> možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)</li>
</ul>