Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Energetika

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR - Energetika <br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> dohled nad instalací strojního zařízení (montáže elektro, M&R, instalace energetického zařízení)</li>
<li> koordinace montážních firem, komunikace s investory</li>
<li> testování, uvádění do provozu</li>
<li> nastavování ASŘ (PLC, vizualizace)</li>
<li> řešení problémů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání technického směru - strojní, elektro</li>
<li> pokročilá znalost AJ nezbytnou podmínkou</li>
<li> znalost automatizace - PLC</li>
<li> ochota k delším pracovním cestám v zahraničí</li>
<li> flexibilita, samostatnost, rozhodnost </li>
<li> velmi dobré organizační dovednosti </li>
<li>
</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13 plat </li>
<li> stravenky</li>
<li> 25 dnů dovolené v závislosti na délce prac.poměru</li>
<li> důchodové a životní pojištění</li>
<li> benefity ve formě sportovního vyžití </li>
<li> jazykové kurzy </li>
</ul>vzdělání v oboru

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".