Volné pracovní místo  Projektový inženýr kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v Kadani, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici:

Náplň práce:

  • práce v oblasti kvality a nových projektů
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z kvality a péče o nové projekty
  • komunikativní znalost AJ a NJ podmínkou
  • komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, včetně jazykových kurzů
  • moderní pracovní prostředí

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: Kadaň
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím co nejdříve (ideálně spolu s aktuální fotografií) na email použijte odpovědní formulář
V případě dotazů volejte použijte odpovědní formulář . Děkujeme!