Volné pracovní místo  Projektový inženýr mimo automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici:<br/>
<br/>PROJEKTOVÝ INŽENÝR<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> realizace investičních projektů ve výrobě</li>
<li> příprava projektů včetně nabídky, cenové kalkulace, časových plánů</li>
<li> příprava dokumentace pro výrobu</li>
<li> komunikace se zahraničím - partnery a dodavateli, centrálou společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření (vhodné pro absolventy)</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ</li>
<li> znalost práce na PC podmínkou</li>
<li> řidičský průkaz sk.B</li>
<li> flexibilita</li>
<li> organizační schopnosti</li>
<li> komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> systémový přístup</li>
<li> samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> plat dle zkušeností</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> příjemný kolektiv a pracovní prostředí</li>
<li> stravenky a řada dalších bonusů</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.