Volné pracovní místo  Projektový inženýr ve výrobě

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty/- ky na pozici: Projektový inženýr ve výrobě

Náplň práce:
  • Podílení se na zavádění systémů zefektivňování výroby ve společnosti (strojírenský a automobilní průmysl)
  • Příprava, organizace a kompletní řízení projektů pro zlepšování výroby, navrhování a zavádění nových nástrojů
  • Zajišťování racionalizace a optimalizace výrobních procesů, normování
  • Měření efektivity navržených opatření, zpracování analýz
  • Sledování nákladů probíhajících projektů
  • Podílení se na vytváření a kompletaci technické dokumentace
  • Aktivní spolupráce s oddělením kvality a dalšími odděleními při zavádění nových procesů a nástrojů pro zlepšení a zefektivnění výrobních procesů
  • Práce s interním informačním systémem, reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost Aj nebo Nj
  • velmi dobrá znalost výrobních procesů a technologií
  • praxe na podobné pozici - znalost ergonomie a metod normování
  • znalost technické dokumentace
  • předpoklady pro řízení i rozsáhlejších projektů ve výrobě
  • aktivní přístup, ochota pracovat s vysokým nasazením
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí zavedené nadnárodní společnosti
  • Náročnou a zodpovědnou náplň práce
  • motivující finanční ohodnocení a zajímavé finanční benefity
  • příležitost k osobnímu rozvoji a profesnímu růstu
  • pracoviště v CTP Parku Brno-Modřice

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".