Volné pracovní místo  Projektový manager pro zahraniční projekty

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost poskytující komplexní řešení v oblasti technologií se sídlem na Praze 4, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manager pro zahraniční projekty.

Náplň práce:
  • odpovědnost za řízení přidělených zahraničních zakázek
  • koordinace činnosti spojené s realizací zakázek až do jejich zdárné realizace a vyfakturování, s důrazem na dodržení nastavených ekonomických parametrů, cash-flow, termínů a technických parametrů přidělených zakázek
  • zpracovávání interních kalkulací a harmonogramů přidělených zakázek
  • odpovědnost za kompletaci podkladů pro zajištění pohledávek společnosti a pro jejich vymáhání
  • odpovědnost za měsíční inventury zakázek a konečnou inventuru

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – technického zaměření (ideálně obor elektro)
  • zkušenosti s řízením zahraničních projektů technického a elektrotechnického zaměření - min 5 let
  • znalost mezinárodního prostředí (Velká Británie, Rusko, Bulharsko a další státy Evropy)
PODMÍNKA: ZNALOST TRHU VELKÉ BRITÁNIE!!!
  • komunikativní znalost AJ, znalost RJ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Project)
  • řidičský průkaz B
  • základní obchodní dovednosti
  • velkou časovou flexibilitu
  • ochotu cestovat, pracovat v zahraničí
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • zázemí zavedené dynamické společnosti
  • zajímavou práci ve zkušeném týmu techniků
  • účast na různorodých projektech v ČR i zahraničí
  • možnost dalšího odborného i kariérního růstu
  • příspěvek na stravování
  • služební automobil, notebook, telefon
  • po 2 letech důchodové pojištění, dodatková dovolená
  • další zaměstnanecké výhody

Plat: výborné platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář