Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER – Metalurgie

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako:<br/>
<br/>PROJEKTOVÝ MANAŽER<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> celkové řízení a rozvoj projektů v oblasti Metalurgie</li>
<li> hodnocení, výběr a koordinace projektů </li>
<li> podpora, výcvik a vedení regionálních techniků </li>
<li> řízení a vývoj marketingových aktivit a informací </li>
<li> uplatňování nástrojových aplikací v rámci mezinárodní skupiny </li>
<li> odpovědnosti za objem prodeje</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ, VŠ strojírenského směru </li>
<li> znalost problematiky třískového obrábění - podmínkou</li>
<li> praxe v projektovém řízení</li>
<li> znalost AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> uživatelská znalost PC-MS Office</li>
<li> Komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> flexibilita </li>
<li> Samostatnost</li>
<li> Manažerské schopnosti </li>
<li> ŘP sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavou práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti</li>
<li> prémie a odměny</li>
<li> technické vybavení a zaškolení </li>
<li> možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj</li>
<li> finanční ohodnocení odpovídající funkci a výsledkům</li>
<li> podmínky k profesnímu růstu</li>
<li> benefity v souladu s podnikovými pravidly</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".