Volné pracovní místo  Projektový manažer / New Product Launch – Stará Boleslav

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho klienta z oblasti automotive hledáme kandidáty na pozici Projektového manažera.

Náplň práce:

· Zodpovědnost za vedení náběhu nového projektu na lokální úrovni
· Zodpovědnost za řízení změn v sériových projektech
· Plánované a koordinace aktivit v rámci řízení projektu
· Sledování nákladů na náběh a změny
· Reporting statusů projektů, risk management a řešení eskalací
· Příprava zákaznických návštěv v lokalitě BDY (např. použijte odpovědní formulář audity apod.)
· Úzká spolupráce s ostatními odděleními, BU a závody na mezinárodní úrovni

Požadujeme

· SŠ/VŠ vzdělání technického směru
· Předchozí zkušenost v automobilovém průmyslu v délce min. 2 roky
· Zkušenosti v oblasti projektového řízení a risk managementu
· Znalost metodologie projektového řízení
· Komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
· Velmi dobrá znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
· Předchozí pracovní zkušenost v multikulturním prostřední
· Ochota cestovat, flexibilita
· Schopnost koordinovat tým
· Samostatnost při řešení úkolů
· Dynamický a proaktivní týmový hráč
· Schopnost pracovat v dynamickém a měnícím se výrobním prostředí
· Velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme

· Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
· Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
· Možnost využití cizích jazyků
· Osobní i profesní růst
· Moderní pracovní prostřední, práci s nejnovějšími technologiemi
· Motivující systém odměňování a benefitů
· Vzdělávací program a program rozvoje jazykových dovedností

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.