Volné pracovní místo  Projektový manažer

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–100 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
1. Organizační a administrativní zabezpečení s Koordinatormi pod sebou,
2. Řizeni oddelení v PRAZE / ČESKE BUDEJOVICE / PLZEN
3. Vyjadnavani nových obchodnich přiležitosti
4. Denní řízení auta
5. Řešení požadavků ze strany zakazníka,
6. Týdenni organizace práce pro Koordinatory v tímu
7. Flexibilni pracovní doba
8. Organizace naboru a hledaní nových vazeb na trhu pro zakazníky

Co od Vás očekáváme:
1. SŠ vzdělání s maturitou
2. Samostatnost v práci a rozhodování a vedeni tými
3. Proaktivita
4. Prokazatelná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) je podmínkou
5. ŘP skupiny B, aktivní řidič
6. Zkušenost v oblasti personálního leasingu, outsoursingu, popřípadě zkušenosti ve vedení týmu ve výrobní sekci-strojírenství
Co Vám můžeme nabídnout:
1. Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr nebo Živnost podľe dohody,
2. Možnost se dále vzdělávat
3. Benefity
4. Mesičný paušal od dosahnutých tržeb na středisku
5. Služební automobil
6. Služební telefon a notebook
7. Nástup možný ihned
8. Místo výkonu práce: PRAHA / CESKE BUDEJOVICE
9. Mzda do výšky 100 000 netto
10. % podil za narust tržeb a zisku na středisku