Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER CCTV, EZS, EPS

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Společnost ALIMEX s.r.o. je systémovým integrátorem v oblasti bezpečnostních technologií. Největší důraz je kladen na komplexní řešení, stavěné podle aktuálních potřeb zákazníka, s možností dalšího rozvoje. Hlavní část poskytovaných služeb představuje komplexní provozně-technický bezpečnostní management budov a jejich správa. Více informací naleznete na alimex.cz.

Naše společnost hledá vhodného kandidáta/ku na pozici: PROJEKTOVÉHO MANAŽERA CCTV, EZS, EPS na pobočku v Dolních Břežanech (Praha-západ).

Náplň práce:
  • zpracování cenových nabídek
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • plánování projektů a jejich realizace
  • sledování nákladovosti projektů
  • dodržování časového harmonogramu
  • vypracování projektové dokumentace
  • fakturace projektů
  • kreslení v AutoCadu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • znalost programu AutoCad
  • vyhláška 50
  • ŘP sk. B
  • komunikativní znalost aj výhodou
  • komunikační a organizační dovednosti
  • loajalita
  • samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • služební automobil
  • notebook
  • telefon