Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER - INTERIÉROVÉ DVEŘNÍ SYSTÉMY

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – ryze českou obchodně-výrobní společnost s exkluzivními produkty v oblasti stavebnictví, vhodného uchazeče na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - INTERIÉROVÉ DVEŘNÍ SYSTÉMY

Popis pozice:
  • Zpracování technických podkladů na základě poptávek od architektů, konečných zákazníků, developerů, investorů
  • Návrh technického řešení / poradenství
  • Zaměření u zákazníka
  • Spolupráce s výrobou a oddělením montáží
  • Spolupráce s jednateli společnosti

Požadujeme

  • Pečlivost, spolehlivost
  • Technické myšlení / zkušenosti
  • Proaktivní přístup k práci
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou - komunikace s architektonickými studii, koncovými zákazníky
  • Znalost práce v programu AutoCAD, případně jiném programu

Nabízíme

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Příspěvek na stravování, telefon, notebook, osobní automobil i pro soukromé užívání
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha / Čechy

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku PROJEKTOVÝ MANAŽER - INTERIÉROVÉ DVEŘNÍ SYSTÉMY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Lžičařová z PARTNER 4 JOB s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROJEKTOVÝ MANAŽER - INTERIÉROVÉ DVEŘNÍ SYSTÉMY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.