Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER - elektro

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti elektrotechniky hledáme vhodného kandidáta na pozici: Projektový manager.<br/>
<br/>Zašlete své CV a využijte tuto jedinečnou příležitost stát se součástí týmu TOP specialistů.<br/>
<br/>Vaším úkolem na této pozici bude:<br/>
<ul>
<li> řízení svěřených projektů </li>
<li> komunikace se zadavatelem zakázky </li>
<li> kompletní zodpovědnost za průběh</li>
<li> koordinace týmu podílejícího se na projektu (nepřímí podřízení)</li>
<li> hlídání termínů, financí, udržování obchodních vztahů apod.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnické výhodou)</li>
<li> zkušenosti s projektovým řízením</li>
<li> znalost anglického jazyka slovem i písmem</li>
<li> praxe na obdobné pozici výhodou</li>
<li> schopnost vést tým, formulovat cíle a organizovat čas</li>
<li> řidičské oprávnění skupiny B</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> profesní a osobní rozvoj</li>
<li> příležitost prosadit se v rámci důležitého projektu</li>
<li> využití cizích jazyků</li>
<li> podporu inovací a vývoj špičkových technologií</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba, atd.</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".