Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Projektový manažer junior - stavební projekty v rámci poboček

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – úspěšnou obchodní společnost s více jak 25 letou působností na českém trhu, uchazeče / uchazečku na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER JUNIOR - stavební projekty v rámci poboček

Náplň práce:
  • Vyhledávání vhodných lokalit pro výstavbu nových poboček
  • Rekonstrukce stávajících
  • Jednání s příslušnými úřady, architekty
  • Koordinace stavby
  • Výběrová řízení na poskytovatele služeb

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (ideálně stavební zaměření)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Technická zdatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé užívání
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, 2 dny sick days, multisport karta, penzijní připojištění, systém cafeterie a mnoho dalších….
  • Nástup dle dohody / ihned

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás