Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER - LAUNCH

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-30-202085. Pro zahraniční výrobní společnost v oblasti automotive a se sídlem v Ostravě hledáme kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> řízení projektů v automobilovém průmyslu</li>
<li> zodpovědnost za řízení projektů pro zákazníky v oblasti automotive</li>
<li> mezitýmová spolupráce na mezinárodní úrovni</li>
<li> zodpovědnost za projekty se zaváděním nové výroby</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Ostrava

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání</li>
<li> praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici</li>
<li> zkušenost jako projektový manažer podmínkou. </li>
<li>praxe v automotive</li>
<li> německý jazyk na úrovni B2 a lepší</li>
<li> dynamická osobnost</li>
<li> otevřenost pracovat v mezinárodním týmu</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> měsíční prémie 0-10%</li>
<li> nadstandardní ohodnocení</li>
<li> veškeré běžné benefity jsou samozřejmostí</li>
<li> příjemný kolektiv skvělých lidí</li>
<li> pracoviště Ostrava</li>
</ul>