Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ MANAŽER, nové projekty, automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 7-30-201086. Nabízíme Vám příležitost ve vedení nových výrobních projektů v oblasti automotive. <br/>
<br/>Co budete dělat? <ul>
<li> zavádět nové projekty do výroby</li>
<li> koordinovat projektový tým</li>
<li> komunikovat se zákazníkem </li>
<li> budete zodpovědný za spuštění nového projektu do výroby jak k zákazníkovi tak interně</li>
</ul>

Požadujeme

Očekáváme od Vás: <ul>
<li> technické vzdělání </li>
<li> zkušenosti se zaváděním projektů do výroby </li>
<li> zkušenost z automotive nebo plastikářské výroby</li>
<li> komunikativní angličtinu (budete ji denně používat) </li>
<li> znalost výrobních procesů</li>
<li> dobré organizační a prezentační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mzda odpovídající Vašim zkušenostem </li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> stravenky/ závodní stravování</li>
<li> řada dalších benefitů</li>
</ul>