Volné pracovní místo  Projektový manažer - plasty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Chcete pracovat pro stabilní automotive společnost na Vysočině? Nemáte problém aktivně komunikovat v anglickém jazyce? Máte praxi jako projektový manažer nebo jste vykonával/a podobnou pozici ve strojírenské společnosti?<br/>Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, tak je tato nabídka práce přímo pro Vás!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> zodpovědnost za kompletní realizaci projektů a vedení projekčního týmu</li>
<li> technická podpora vývoje - denní komunikace s výrobou</li>
<li> komunikace se zákazníky a dodavateli </li>
<li> spolupráce s dalšími odděleními napříč firmou</li>
<li> výběry vhodných dodavatelů</li>
<li> kalkulace, analýzy, rozpočty</li>
<li> reporting vedení společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického oboru</li>
<li> aktivní znalost anglického jazyka, německý jazyk velkou výhodou</li>
<li> praxe na obdobné pozici podmínkou - nejlépe v automotive či strojírenství </li>
<li> znalost plastů </li>
<li> ochota učit se novým věcem, komunikativnost, samostatnost</li>
<li> prezentační dovednosti, orientace na výsledek</li>
<li> MS Office </li>
<li> ŘP sk. B - aktivní řidič - ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

A co od nás můžete očekávat?<br/>
<ul>
<li> odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> notebook</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> stravenky</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
</ul>