Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Projektový manažer - realizace interiérů pro TOP klientelu

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – obchodní společnost s dlouholetou působností na českém trhu v oblasti realizace interiérů zaměřenou na TOP klientelu, z důvodu rozšíření týmu uchazeče na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER – REALIZACE INTERIÉRŮ PRO TOP KLIENTELU

Náplň práce:
  • Kompletní starost o projekty
  • Spolupráce s architektem
  • Hlídání termínů
  • Organizace dopravy – optimalizace toku zboží
  • Organizace práce montážních techniků
  • Spolupráce s dodavateli
  • Kontrola faktur versus budget
  • Řešení operativních událostí

Požadujeme

  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Technické myšlění
  • Organizační schopnosti
  • Znalost systému AutoCAD
  • Umět pracovat se stavebními výkresy
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo IČO
  • Telefon, notebook, osobní automobil
  • Nástup možný ihned / dohodou

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás