Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Projektový manažer - rekonstrukce/přestavby poboček

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – úspěšnou obchodní společnost s více jak 25 letou působností na českém trhu, uchazeče / uchazečku na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - rekonstrukce / přestavby poboček

Náplň práce:
  • Starost o stávající pobočky, nemovitosti společnosti
  • Rekonstrukce / úpravy / rozšíření
  • Jednání s příslušnými úřady, architekty
  • Koordinace stavby
  • Výběrová řízení na poskytovatele služeb

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (ideálně stavební zaměření)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Technická zdatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé užívání
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, 2 dny sick days, multisport karta, penzijní připojištění, systém cafeterie a mnoho dalších….
  • Nástup dle dohody / ihned

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Projektový manažer - rekonstrukce/přestavby poboček?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Lžičařová z PARTNER 4 JOB s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer - rekonstrukce/přestavby poboček

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.